Elektrinis melžimo agregatas MOOTECH PM3
Lietuva1 00000 €
(Su PVM)| Gamintojas | Mototecha, UAB |
| Prekės kodas: | 15608 |
| Ilgis: | 65 cm |
| Plotis: | 45 cm |
| Aukštis: | 66 cm |
| Svoris: | 50 kg |
| Elektros variklis | 230V, 0.37 kW |
| Manometras | Yra |
| Modelis | PM3 |
| Vakuuminis siurblys | 140 l/min, sausas |
| Vakuumo reguliatorius | Yra |
| Svoris, kg | 33 be pakuotės |
Elektrinis melžimo agregatas MOOTECH PM3 komplektuojamas su sausu vakuumo siurbliu.
Skirtas melžti 1 karvę vienu metu.
Patikimas ir lengvai naudojamas sprendimas ūkiams su elektros prieiga, užtikrinantis stabilų melžimą.