Mobili melžimo aikštelė MOOTECH8 su pusiau automatine plovykla
Lietuva16 88000 €
(Su PVM)| Gamintojas | Mototecha, UAB |
| Prekės kodas: | 77538 |
| Ilgis: | 7.9 cm |
| Plotis: | 2.9 cm |
| Aukštis: | 2.3 cm |
| Svoris: | 2100 kg |
| Grindinys | Cinkuotos grotelės |
| Melžimo vietų skaičius | 8 |
| Miltų dėžės | 4 |
| Modelis | MOOTECH8 |
| Pieno - vakuumo linija | Yra |
| Pieno kranai | 8 |
| Plovimo įrenginys | Yra |
| Plovyklos melžimo aparatams | 8 nerūdijančio plieno |
| Rūšiavimo vartai | Yra |
| Šeryklos | 8 |
| Važiuoklė | Rankiniai hidrauliniai cilindrai |
| Išmatavimai i*p*a | 11,25 * 2,90 * 2,30 m |
Mobili melžimo aikštelė MOOTECH8 su pusiau automatine plovykla su plastikiniais plovyklos purkštukais – efektyvus ir patogus sprendimas melžimui ūkyje.