Vakuumuojama mobili pieno talpa MOOTECH 1400 L
Lietuva4 38300 €
(Su PVM)| Prekės kodas: | 74212 |
| Ilgis: | 188 cm |
| Plotis: | 118 cm |
| Aukštis: | 155 cm |
| Svoris: | 256 kg |
| Išleidimo kranas | Yra |
| Modelis | MOOTECH 1400 l |
| Poliravimas | Veidrodinis |
| Sienelės storis, mm | 2.5 |
| Svoris, kg | 150 |
Mobili vakuumuojama nerūdijančio plieno talpa, skirta tiesioginiam pieno melžimui ir transportavimui
Pagaminta iš poliruoto nerūdijančio maistinio plieno su sandariu dangčiu
Dvi angos vakuumui ir pienui viršuje
Besiūlė, suapvalinta, pritaikyta laikyti -0,45 kPa vakuumo slėgį, patikrinta iki -0,6 kPa
Apačioje yra nerūdijančio plieno sklendė
Transportuojama tinkamo dydžio priekaboje arba kitoje transporto priemonėje, tvirtinama prie grindų
Dėmesio: Prieš ištuštinant talpą, atkimškite viršutinį kamštį