Vakuumuojama mobili pieno talpa MOOTECH 400 L
Lietuva2 00000 €
(Su PVM)| Prekės kodas: | 74212 |
| Ilgis: | 98 cm |
| Plotis: | 98 cm |
| Aukštis: | 123 cm |
| Svoris: | 90 kg |
| Išleidimo kranas | Yra |
| Modelis | MOOTECH 400 l |
| Poliravimas | Veidrodinis |
| Sienelės storis, mm | 1.5 |
| Išmatavimai, cm | 98 x 98 x 113 |
| Svoris, kg | 70 |
Mobili vakuumuojama nerūdijančio plieno talpa, skirta pieno transportavimui.
Talpa pagaminta iš poliruoto nerūdijančio maistinio plieno su sandariu dangčiu ir dviem angomis vakuumui ir pienui viršuje.
Talpa besiūlė, suapvalinta ir pritaikyta laikyti -0,45 kPa vakuumo slėgį, patikrinta iki -0,6 KPa slėgiu.
Apatinėje dalyje yra nerūdijančio plieno sklendė.
Talpa transportuojama tinkamo dydžio ir keliamosios galios priekaboje ir/arba kitoje tinkamoje transporto priemonėje. Talpa tvirtinamos prie transporto priemonės grindų.
Dėmesio!
Prieš ištuštindami talpą, atkimškite viršutinį kamštį, kad nesugadintumėte talpos!