Vakuumuojama mobili pieno talpa MOOTECH 600 L
Lietuva2 56000 €
(Su PVM)| Prekės kodas: | 74212 |
| Ilgis: | 117 cm |
| Plotis: | 117 cm |
| Aukštis: | 125 cm |
| Svoris: | 130 kg |
| Svoris, kg | 90 |
| Modelis | MOOTECH 600 l |
| Išleidimo kranas | yra |
| Poliravimas | Veidrodinis |
| Sienelės storis, mm | 2.5 |
| Išmatavimai, cm | 117 x 117 x 125 |
Mobili vakuumuojama nerūdijančio plieno talpa, skirta pieno transportavimui.
Talpa pagaminta iš poliruoto nerūdijančio maistinio plieno su sandariu dangčiu ir dviem angomis vakuumui ir pienui viršuje.
Talpa besiūlė, suapvalinta ir pritaikyta laikyti -0,45 kPa vakuumo slėgį, patikrinta iki -0,6 KPa slėgiu.
Apatinėje dalyje yra nerūdijančio plieno sklendė.
Talpa transportuojama tinkamo dydžio ir keliamosios galios priekaboje ir/arba kitoje tinkamoje transporto priemonėje. Talpa tvirtinamos prie transporto priemonės grindų.
Dėmesio!
Prieš ištuštindami talpą, atkimškite viršutinį kamštį, kad nesugadintumėte talpos!