Vakuumuojama mobili pieno talpa MOOTECH 800 L
Lietuva2 88000 €
(Su PVM)| Prekės kodas: | 74212 |
| Ilgis: | 156 cm |
| Plotis: | 97 cm |
| Aukštis: | 140 cm |
| Svoris: | 180 kg |
| Modelis | MOOTECH 800 l |
| Išleidimo kranas | Yra |
| Poliravimas | Veidrodinis |
| Sienelės storis, mm | 2.5 |
| Išmatavimai, cm | 170 x 97 x 112 |
| Svoris, kg | 119 |
Mobili vakuumuojama nerūdijančio plieno talpa, skirta pieno transportavimui.
Talpa pagaminta iš poliruoto nerūdijančio maistinio plieno su sandariu dangčiu ir dviem angomis vakuumui ir pienui viršuje.
Talpa besiūlė, suapvalinta ir pritaikyta laikyti -0,45 kPa vakuumo slėgį, patikrinta iki -0,6 KPa slėgiu.
Apatinėje dalyje yra nerūdijančio plieno sklendė.
Talpa transportuojama tin
kamo dydžio ir keliamosios galios priekaboje ir/arba kitoje tinkamoje transporto priemonėje. Talpa tvirtinamos prie transporto priemonės grindų.
Dėmesio!
Prieš ištuštindami talpą, atkimškite viršutinį kamštį, kad nesugadintumėte talpos!