Vakuumuojama mobili pieno talpa MOOTECH 900 L
Lietuva3 03000 €
(Su PVM)| Prekės kodas: | 74212 |
| Ilgis: | 162 cm |
| Plotis: | 98 cm |
| Aukštis: | 139 cm |
| Svoris: | 182 kg |
| Išleidimo kranas | Yra |
| Modelis | MOOTECH 900 l |
| Poliravimas | Veidrodinis |
| Sienelės storis, mm | 2.5 |
| Išmatavimai i*p*a, mm | 162x98x124 |
| Svoris, kg | 120 |
Mobili vakuumuojama nerūdijančio plieno talpa, skirta pieno transportavimui
Pagaminta iš poliruoto nerūdijančio maistinio plieno su sandariu dangčiu
Dvi angos vakuumui ir pienui viršuje
Besiūlė, suapvalinta, pritaikyta laikyti -0,45 kPa vakuumo slėgį, patikrinta iki -0,6 kPa
Apačioje įmontuota nerūdijančio plieno sklendė
Transportuojama tinkamo dydžio priekaboje arba kitoje transporto priemonėje, tvirtinama prie grindų
Dėmesio: Prieš ištuštinant talpą, atkimškite viršutinį kamštį, kad nesugadintumėte talpos