Mobili melžimo aikštelė MOOTECH4 su 40 L pieno kolba dėžėje
Lietuva11 97900 €
(Su PVM)| Gamintojas | Mototecha, UAB |
| Prekės kodas: | MOOTECH4 |
| Ilgis: | 6.6 cm |
| Plotis: | 2.9 cm |
| Aukštis: | 2.3 cm |
| Svoris: | 1300 kg |
| Grindinys | Cinkuotos grotelės |
| Melžimo vietų skaičius | 4 |
| Miltų dėžės | 2 |
| Modelis | MOOTECH4 |
| Papildoma komplektacija | Nerūdijančio plieno kolba 40 L su pieno filtru ir pieno siurbliu ( 220V/380V ) |
| Pieno - vakuumo linija | Yra |
| Pieno kranai | 4 |
| Plovimo įrenginys | Yra |
| Plovyklos melžimo aparatams | 2 nerūdijančio plieno |
| Rūšiavimo vartai | Yra |
| Šeryklos | 4 |
| Važiuoklė | Rankiniai hidrauliniai cilindrai |
| Išmatavimai i*p*a | 6,15 * 2,90 * 2,30 m (maža dėžė kolbai 0,45 * 0,69 * 1,00 m) |
Keturių vietų mobili melžimo aikštelė MOOTECH4, skirta melžimui į pieno aušintuvą lauko sąlygomis.
Konstrukcija tvirta, ergonomiška ir pritaikyta efektyviam darbui ganyklose.
Rakinamoje cinkuotos skardos dėžėje (45 × 69 × 100 cm) sumontuota 40 L nerūdijančiojo plieno pieno kolba, nerūdijančiojo plieno pieno filtras, prieškolbė ir pieno siurblys.
Tokia sistema užtikrina aukštą higienos lygį. Pienas neturi sąlyčio su oru, o melžimo procesas tampa greitesnis ir efektyvesnis.
Vietų skaičius: 4