Mobili melžimo aikštelė MOOTECH4 su pusiau automatine plovykla ir įrangos patalpa
Lietuva11 25300 €
(Su PVM)| Gamintojas | Mototecha, UAB |
| Prekės kodas: | 77538 |
| Ilgis: | 6.8 cm |
| Plotis: | 2.9 cm |
| Aukštis: | 2.3 cm |
| Svoris: | 1300 kg |
| Grindinys | Cinkuotos grotelės |
| Melžimo vietų skaičius | 4 |
| Miltų dėžės | 2 |
| Modelis | MOOTECH4 |
| Papildoma komplektacija | Rakinama patalpa įrangai |
| Pieno - vakuumo linija | Yra |
| Pieno kranai | 4 |
| Plovimo įrenginys | Yra |
| Plovyklos melžimo aparatams | 4 nerūdijančio plieno |
| Rūšiavimo vartai | Yra |
| Šeryklos | 4 |
| Važiuoklė | Rankiniai hidrauliniai cilindrai |
| Išmatavimai i*p*a | 6,80 * 2,90 * 2,30 m |
Mobili melžimo aikštelė MOOTECH4 su pusiau automatine plovykla ir įrangos patalpa – modernus sprendimas efektyviam melžimui ūkyje.